On Road / Wydarzenia / Wydarzenia

Zapisz do Newslettera

Jeśli chcesz być informowany o nowościach w naszej ofercie i najważnieszych wydarzeniach - zapisz się do naszego Newslettera

Bookmark and Share

Wydarzenia

Bus Iveco Daily – nowość w ofercie produktowej Grupy DBK

2017-06-02

Grupa DBK w ramach programu Iveco Order&Drive oferuje szeroką gamę Daily dostępnych od ręki – fabrycznie nowych, zabudowanych i gotowych do użytkowania natychmiast po dokonaniu zakupu. Jedną z ciekawych realizacji dostępnych w Rudzie Śląskiej, a zarazem nowość stanowi bus Daily 50C17V.

Więcej...

On Road dołącza do Grupy DBK

2017-05-17

Do sieci DBK Truck Center dołączyła nowa spółka – On Road. Tym samym sieć serwisowo-sprzedażowa Grupy DBK zwiększyła swój zasięg i liczy obecnie już 20 oddziałów.

Więcej...

Nowy Stralis: Mistrz TCO2

2016-06-17

Nowy Stralis podnosi poprzeczkę pod względem rentowności i eksploatacji zgodnej z zasadami zrównoważonego rozwoju we wszystkich misjach: regionalnych i miejskich, w lekkim transporcie budowlanym oraz w przewozach długodystansowych.

Więcej...

W dniu międzynarodowej premiery Nowego Stralisa firma Perrenot Group złożyła rekordowe zamówienie na 250 pojazdów napędzanych gazem ziemnym!

2016-06-14

To wyjątkowe zamówienie dotyczy dostarczenia 200 ciągników Stralis NP (Natural Power) z instalacjami LNG i CNG, nowym silnikiem Cursor 9 o mocy 400 KM, kabiną Hi-Way i zautomatyzowaną przekładnią Eurotronic oraz 50 ciężarówek Stralis Natural Power z instalacją CNG i silnikiem o mocy 330 KM. Kontrakt ten jest potwierdzeniem długotrwałej współpracy między IVECO i Perrenot Group oraz czołowej pozycji tych firm w zakresie mobilności zgodnej z zasadami zrównoważonego rozwoju.

Więcej...

IVECO wzięło udział w pierwszym na świecie Truck Platooning Challenge

2016-04-27

IVECO zgłosiło półautonomiczne samochody ciężarowe do europejskiego Truck Platooning Challenge — pierwszego na świecie transgranicznego konwoju inteligentnych ciężarówek. Konwój złożony z 2 ciągników siodłowych IVECO Stralis Hi-Way wraz z naczepami wyruszył ze stolicy Unii Europejskiej — Brukseli.

Więcej...

Instynkt biznesowy w Nowym Daily Euro 6: najlepszy partner dla rozwijających się firm transportowych dzięki rewolucyjnej aplikacji DAILY BUSINESS UP

2016-04-20

Nowy Daily Euro 6 ma wszystkie zalety swoich poprzedników, a dzięki aplikacji DAILY BUSINESS UP, wyjątkowej funkcji łączności opracowanej przez IVECO, jest idealnym partnerem dla rozwijających się firm transportowych.

Więcej...

Światowa premiera Nowego Eurocargo 4x4: debiut nowej wersji „Międzynarodowego Samochodu Ciężarowego Roku 2016” na targach BAUMA 2016

2016-04-11

Na stoisku urządzonym wspólnie z firmą CASE Construction Equipment na targach BAUMA 2016 — jednej z najważniejszych wystaw sprzętu budowlanego na świecie — IVECO prezentuje pełną ofertę pojazdów dla tego sektora, w tym samochód ciężarowy Eurocargo w nowej wersji 4x4.

Więcej...

IVECO triumfuje w Rajdzie Dakar 2016

2016-01-16

Po międzynarodowych nagrodach dla Samochodu Ciężarowego Roku 2016 (International Truck of the Year 2016) dla Eurocargo oraz Autokaru Roku 2016 (International Coach of the Year 2016) dla Magelysa IVECO triumfuje także w Rajdzie Dakar 2016

Więcej...

Dakar 2016: zespół Petronas De Rooy IVECO zmierza po zwycięstwo

2016-01-04

Zespół Petronas De Rooy IVECO bierze udział w kolejnej edycji najsłynniejszego na świecie rajdu terenowego.

Więcej...

Stacja LNG/CNG w Śremie oficjalnie otwarta dla Klientów

2015-12-10

W dniu 10 grudnia została oficjalnie przekazana do użytkowania pierwsza w Polsce i Europie Środkowej stacja LNG/CNG dla tankowania pojazdów ciężarowych. Należący do PGK Śrem obiekt mieści się przy drodze łączącej Śrem i Zaniemyśl. Pozwala na szybkie i efektywne napełnianie gazu ziemnego do miejscowej floty aut komunalnych, a także dla klientów zewnętrznych. Generalnym wykonawcą inwestycji oraz dostawcą gazu LNG jest firma Cryogas M&T Poland.

Więcej...